Těhotenská podprsenka

Těhotenské podprsenky

I vy máte někdy pocit, že všude se neustále řeší velikost ženských prsou? Jak by to bylo to podstatné na ženském těle a ty, které mají prsa dostatečně velké, jsou považovány za děti Štěstěny. Nuže, i když se někdy možná zdá, že život s velkým poprsím je jednodušší a že prsaté ženy mají více dveří otevřených, není to zcela tak. Malá prsa totiž mají nejednu výhodu.

Mít velká prsa znamená i větší zátěž pro tělo. Prsaté dámy častěji trápí bolesti krku či páteře v důsledku dvou velkých závaží na hrudníku. S věkem se tyto problémy s páteří ještě prohlubují.

Umíte si představit, jakou nevýhodou jsou větší prsa pro běžkyně či jiné sportující ženy? Běhat či skákat s Přílišné přednostmi není vůbec příjemné a přestože jsou na trhu speciální sportovní těhotenské podprsenky, které by měly zkrotit i ty největší prsa, stále je to větší zátěž pro sportovkyni než menší prsa.

Můžete být bez podprsenky

Bujné poprsí bez podpory těhotenské podprsenky vypadá ne vždy velmi vábně. Prsa se při chůzi houpou ze strany na stranu, nemluvě o tom, pokud jejich nositelka potřebuje trošku pobíhat. Pokud však patříte k ženám s menším obsahem hrudníku, můžete si dovolit obléci mnohé trička či topy bez těhotenské podprsenky a budete vypadat perfektně a jak by řekli muži – i sexy.

Nižší riziko rakoviny
Podle vědců jsou ženy s velkými prsy více náchylné na vznik rakoviny prsu. Jedním z důvodů je fakt, že při velkých prsou je často problém odhalit nádor včas než je tomu v případě malých prsou. Toto je zřejmě jedna z největších výhod malého poprsí, ačkoli nelze zcela spoléhat na to, že pokud máte malá prsa, rakovina prsu se vás netýká.

I tak můžete kojit!
Mnohé ženy s malými prsy se trápí, jestli budou moci kojit v budoucnu své dítě. Nemusíte mít v tomto směru vůbec žádné obavy – to, zda budete své dítě kojit nebo ne, nezávisí na velikosti prsů a také ženy s malými prsy mohou bez jakýchkoliv problémů krmit děti mateřským mlékem. Na druhé straně, pokud má žena velká prsa, vůbec to automaticky neznamená, že bude mít hodně mléka.

Spánek na břiše
Ženy s velkými prsy mají nevýhodu iv tom, že spánek na břiše pro ně obvykle není příjemný a ačkoliv by možná rady spali v této poloze, jejich velké poprsí jim v tom brání. Takže pokud milujete spát na břiše a máte malá prsa, které vám to umožní, tlieskajte si!

Mužům se líbí i malé poprsí

Přestože si často myslíme, že prsaté ženy mají u mužů větší šanci a že jsou více sexy, není to pravidlem. Někteří muži nemají rádi velká prsa a dávají přednost menším. Je to prostě věc vkusu – někteří muži jsou na blondýnky, jiní na brunetky, jednomu se líbí dlouhé vlasy, jinému krátké vlasy.
Ono je to už jednou tak – člověk by často chtěl to, co nemá. No když si uvědomíme, že mít malá prsa není vůbec žádná katastrofa a že to vlastně má i kopec výhod, život je hned o něco krásnější. V první řadě byste měli být spokojená sama se sebou a své menší prsa nosit s hrdostí.