Kojící podprsenky

Podprsenky těhotenské

Jsou módní doménou žen. Pomáhají zakrýt, podpírat a zvedat nejen prsa, ale i ženské sebevědomí. Mohou působit vyzývavě, ale také zdůrazňovat nevinnost, ale hlavně prezentují vaši osobnost.

Co všechno musíte změřit?

Spodní prádlo a obzvláště podprsenka vám musí prostě sednout. Aby jste si koupili dobrou kojící podprsenku, musíte si změřit dva obvody.

První míru získáte měřením těsně pod prsy.
Míra dva vede přes bradavky.
Pak vám už postačí vyhledat si správnou velikost podprsenky v tabulce s velikostmi.

Jaký střih se vám hodí?

Plnější prsa rovná se propracovanější střih. Podprsenka by měla mít mnoho prošívaných dílů. Upřednostněte i širší ramínka a širší zapínání vzadu.
Pokud máte prsa dál od sebe: Prsa působí opticky větší a souměrně. Zvolte podprsenky, které mají košíčky spojené sedlem a ne tenkým páskem.
Typ těhotenské podprsenky – bardotka / balkonová podprsenka : Pokud hledáte podprsenku do trička s velmi hlubokým výstřihem, sáhněte po těch, jejichž košíky spojuje jen tenký proužek látky a je nízko umístěn.

Co musí mít vaše podprsenka?

Správný model prádla vás nesmí nikde škrábat, tlačit ani se zařezávat.
Obvod kojící podprsenka vás musí pevně objímat, neposouvá se vzadu směrem k lopatkám a po celou dobu nošení zůstává v rovině těsně pod lopatkami.
Pokud máte velikost košíčků A nebo B, postačí vám vzadu jeden řadu háčků.
Podprsenka s košíčky C a více by měla mít dvě řady, ale na těle držela pevnější a poskytovala prsům potřebnou oporu.
Pozornost věnujte i kosticemi, které by měly být potaženy plastem. Tyto se lépe přizpůsobí tvaru prsou.

Nebojte se vyzkoušet nakupování přes internet – móda online je dnes v kurzu! Můžete si vybrat střih, barvu, velikost prádla a hlavně na internetu objevíte kousky, které ve vašem městě nikdo nemá!